Szanowni Państwo
Organizatorzy wycieczek dzieci i młodzieży


Nasza oferta wycieczek zawiera propozycje będące standardami, które na życzenie mogą zostać zmodyfikowane. Program każdej imprezy dostosowujemy do wieku i charakteru grupy. Realizujemy także trasy ułożone przez zleceniodawców. Podana liczba uczestników nie musi być wiążąca. Istnieje możliwość wyjazdów małych grup busem turystycznym. W takich przypadkach sporządzamy odrębne kalkulacje. Autokary turystyczne obsługujące grupy posiadają wszystkie wymagane zezwolenia Kosztorysy przygotowano dla grup wyruszających z Gostynia i okolic. W niektórych przypadkach, związanych z innym miejscem wyjazdu, ceny mogą ulec nieznacznym zmianom (zarówno w górę jak i w dół). Jeśli dysponujecie Państwo własnym autokarem i pragniecie z niego skorzystać, przygotujemy ofertę z pominięciem kosztów transportu i podamy Wam ilość kilometrów niezbędną do zrealizowania programu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło przygotować rzetelną ofertę, w której wszystkie opłaty zawarte są w cenie. Środkami dysponuje pilot obecny w czasie każdej imprezy. Gwarantuje to sprawny przebieg wycieczki i zwalnia opiekunów grupy z dodatkowych obowiązków.

Nie ograniczamy kosztów imprez „za wszelką cenę”. Zakwaterowanie grupy odbywa się w głównych centrach odwiedzanych regionów, np. w Kudowie Zdrój, Zakopanem, Gdyni, Krakowie czy Polańczyku. Uzyskujemy wtedy możliwość skorzystania z dodatkowych czy zastępczych atrakcji – kina, Parki Wodne, wesołe miasteczka itp.
Zgodnie z wymogami prawa nasze grupy oprowadzają licencjonowani przewodnicy górscy i miejscy, gwarantujący bezpieczeństwo i wysoką jakość usług.

Sprawdzonym punktem naszych programów jest obiad w ostatnim dniu wycieczki. Z praktyki wiemy, że nie wszyscy uczestnicy posiadają wtedy wystarczające środki na zakup posiłku we własnym zakresie. Posiłki serwowane są w sprawdzonych punktach. Obiady (obiadokolacje) składają się z dwóch dań i napoju. Jeśli spotkacie w programie punkt „ognisko i pieczenie kiełbasek” oznacza to, że wszystko czeka przygotowane na miejscu, a uczestnicy nie muszą zabierać prowiantu ze sobą.

W czasie wycieczek krajowych uczestnicy korzystają z ubezpieczenia NNW zawartego przez szkołę. Istnieje jednak możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życzenie zleceniodawcy. W czasie imprez zagranicznych grupa zawsze zostaje objęta ubezpieczeniem NNW i KL.

Ceny wycieczek są optymalnymi, pozwalającymi w pełni zrealizować program. W pewnych wypadkach istnieje możliwość ograniczenia kosztów na drodze wspólnych ustaleń organizatora i zleceniodawcy. Odpłatność za zgłoszone imprezy przyjmowana jest w dogodnych dla Państwa ratach. Trudna sytuacja materialna niektórych uczestników nie musi ich eliminować z udziału w imprezie. Prosimy w takich przypadkach o informacje od opiekuna grupy.

Wszystkie sprawy związane z wycieczką uzgadniamy ze zleceniodawcą przed imprezą. Wtedy dopiero sporządzamy umowę, która wymaga formy pisemnej i zawiera wcześniejsze ustalenia dotyczące programu, ilości i jakości świadczeń oraz odpłatności. W razie jakichkolwiek niejasności chętnie służymy Państwu pomocą.
KILKA WAŻNYCH INFORMACJI – to w rzeczywistości wiele szczegółów, ale właśnie szczegóły składają się na nasz wspólny sukces – udaną i niezapomnianą wycieczkę.

 

Życzę Państwu
wielu miłych wrażeń
Tomasz Jakubowski
Grupa Moana