Wycieczki szkolne

 

Szanowni Państwo
Organizatorzy wycieczek dzieci i młodzieży


W obecnym roku mijają 23 lata od powstania naszej pierwszej, kompleksowej oferty wycieczkowej dla szkół. Kolejny już raz mamy zaszczyt zaproponować Państwu pomoc przy wyborze trasy oraz organizacji i obsłudze jedno - lub kilkudniowej imprezy turystycznej dla dzieci lub młodzieży szkolnej. W nadchodzącym sezonie, jak zwykle wprowadzamy nowe trasy i kolejne atrakcje, które na długo pozostaną w pamięci. Na uczestników czekają podziemne trasy w kopalniach, własnoręczny wypiek chleba, zajęcia w gospodarstwie rolnym, zjazdy na linach, przeprawa łodziami, rejs statkiem po rzece, przejazdy pociągiem i drezyną, zajęcia w parku linowym, spływy pontonowe, paintball, escape roomy, dużo rekreacji i wiele atrakcji krajoznawczych. Posiadamy najbogatsze programy, a ujęte w nich miejsca i obiekty sprawdzają się od lat.

Naszym celem jest – oprócz zadowolenia i radości uczestników – pełne wyręczenie opiekunów grupy z czynności organizacyjnych. Zajmujemy się kompleksowo sprawami związanymi z przebiegiem wycieczki, tj. transportem, noclegami, wyżywieniem, fachowym pilotażem i przewodnictwem, rezerwacją wstępów itp.

Dzięki doświadczeniom minionych sezonów posiadamy sprawdzoną ofertę programową. W kosztorysach uwzględniliśmy faktyczne ceny wstępów, wejściówek i przewodników (!) co gwarantuje niezmienność podanych cen. Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt zawarcia w cenie tych właśnie opłat, gdyż umożliwia to sprawny przebieg wycieczki i pełną realizację oferowanego programu.

Mimo nieustannie wzrastających kosztów poszczególnych świadczeń, podjęliśmy jednak decyzję, aby nie obniżać wypracowanego przez lata standardu imprez ani nie ograniczać atrakcji krajoznawczych. Ma to oczywisty wpływ na ostateczny koszt wycieczki, zwłaszcza przy małych grupach. Proponujemy Państwu pomoc przy łączeniu małych grup w większe oraz skorzystanie z innych możliwości obniżenia kosztów.
Szczegółowe propozycje wycieczek oraz kosztorysy i promocje zawarte są w zakładkach. Dokładna analiza i porównanie programów i świadczeń ukaże faktyczną atrakcyjność naszej oferty.

Organizator: ATR MOANA posiada wpis do rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 641 oraz najwyższą w regionie gwarancję ubezpieczeniową na rzecz klientów w wysokości 50.000 euro (220 785 pln).
Ponadto działalność objęta jest ochroną Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Wszystkim korzystającym dotychczas z naszych usług serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie. Obiecujemy nadal spełniać Wasze oczekiwania i rozwijać naszą ofertę.

 

Serdecznie pozdrawiamy
Tomasz Jakubowski
i współpracownicy
Biura Podróży Moana