Kilka słów o rejsach

 

Szanowni Państwo

 

Pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z atrakcyjnej formy wypoczynku połączonej ze zwiedzaniem, jaką stanowią rejsy wycieczkowe na pokładach luksusowych statków. Ta forma turystyki jest od lat bardzo popularna wśród mieszkańców Stanów Zjednoczonych oraz Europy Zachodniej. W ostatnim czasie bogata oferta rejsów dostępna jest także na naszym rynku. Taka formuła poznawania ciekawych miejsc posiada wiele zalet:

  • statek stanowi naszą bazę na całej trasie rejsu dzięki czemu jesteśmy pozbawieni uciążliwości związanych ze zmianą miejsca zakwaterowania
  • atrakcje odwiedzane na trasie rejsu często są niedostępne dla tradycyjnych wycieczek autokarowych czy lotniczych
  • bogate zaplecze wypoczynkowe i rozrywkowe połączone z obsługą na najwyższym poziomie stanowią gwarancję udanego wypoczynku
  • wybór dań w barach i restauracjach, sposób przyrządzenia i podania oraz różnorodność kuchni świata dostarczają niezapomnianych wrażeń kulinarnych
  • każdego wieczoru można mile spędzić czas w teatrze rozkoszując się przedstawieniami o różnorodnym charakterze

Na statku znajduje się jeszcze wiele atrakcji, które odkrywa się podczas kolejnych dni rejsu (m.in. kasyno, odnowa biologiczna, galeria foto, dancingi, dyskoteki, miejsca zabaw dla dzieci). Wiele osób, które skorzystały z oferty rejsów wycieczkowych „przywiązało się” do tej formy wypoczynku na stałe. Różnorodność tras i stale rozwijająca się flota zaspokajają gusta najbardziej wymagających turystów.

Trasy rejsów planowane są z dużym wyprzedzeniem, niekiedy nawet dwóch sezonów. W porozumieniu z głównym organizatorem rejsów na polskim rynku – Grupą Atlas Tours posiadamy gwarantowany dostęp do rejsów różnorodnych armatorów. Ważnym atutem oferty jest towarzystwo polskiego pilota na wielu trasach i realizacja wycieczek fakultatywnych w języku polskim.

Dzięki współpracy z Grupą Atlas Tours możemy Państwu zaproponować skorzystanie z atrakcyjnej oferty grupowej na wybranych trasach. Obejmuje ona kompleksową obsługę: dogodny wybór kabin, atrakcyjne ceny, spotkanie informacyjne, materiały krajoznawcze oraz transfer do portu z Gostynia i okolic.

Nadmienimy, że osobiście od kilku sezonów korzystamy wraz z rodzinami z tej formy wypoczynku i poznawania świata. Cały nasz zespół wielokrotnie brał udział w rejsach nie tylko jako uczestnicy, ale przede wszystkim jako organizatorzy i piloci grup wycieczkowych. Chętnie podzielimy się doświadczeniami i udzielimy Państwu wyczerpujących informacji. O szczegółach dotyczących udziału w imprezach, kosztach rejsów i wycieczek fakultatywnych dowiecie się Państwo w siedzibie naszego biura Zachęcamy do odwiedzenia galerii foto z kilku naszych wypraw na pokładach wycieczkowców.