Aktualności

REZERWUJĄC WCZASY ZAGRANICZNE OTRZYMUJESZ WYCIECZKĘ JEDNODNIOWĄ GRATIS !!

Za każde pełnopłatne i zniżkowe miejsce (nie dotyczy infantów) zakupione z bogatej oferty agencyjnej ATR MOANA uczestnikowi przysługuje bezpłatny udział w jednej z oferowanych w promocji wycieczek jednodniowych. Pakiet wycieczkowy jest standardowy i obejmuje: transport autokarem turystycznym, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę licencjonowanego pilota-przewodnika. Koszty związane z biletami wstępów do zwiedzanych obiektów lub karnetami narciarskimi klient pokrywa we własnym zakresie. Wycieczki są realizowane w okresie całego roku. Szczegółowe terminy zgodne z aktualną ofertą biura. Ilość miejsc na dany kierunek i termin jest ograniczona pojemnością autokaru. Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze lub telefonicznie (65) 572 62 71.

 • NARTY W CZECHACH
 • TORUŃ – CIECHOCINEK
 • NIEMCY DREZNO – MIŚNIA
 • NIEMCY – TROPICAL ISLANDS
 • KOTLINA KŁODZKA
 • WROCŁAW
 • WARSZAWA

Kupony do Chaty Wodnika

Szanowni Państwo

 Jest nam niezmiernie miło, że ufacie naszemu doświadczeniu i powierzacie organizację swojego wypoczynku „w nasze ręce”.

Pragniemy Wam dodatkowo wynagrodzić zakup oferty w naszym biurze.

Do każdego skierowania powyżej 500,00 zł dołączamy bon konsumpcyjny do wykorzystania w Grill Restauracji „CHATA WODNIKA” w Cichowie, kupony na darmowy rejs po jeziorze oraz na gratisowe wypożyczenie sprzętu pływającego. 

życzymy udanego wypoczynku.

REGULAMIN BONÓW UPOMINKOWYCH

Biura Podróży MOANA

 1. Bony upominkowe upoważniają do skorzystania z usług Biura Podróży MOANA obejmujących bogatą ofertę wczasów i wycieczek, biletów lotniczych, autokarowych i promowych.
 2. Bony upominkowe dostępne są w ciągłej sprzedaży i mogą opiewać na dowolną kwotę.
 3. Bony mają formę „na okaziciela”. Można nabyć również bony imienne i okolicznościowe (imieniny, urodziny, ślub, rocznica, Dzień Kobiet, święta itp.)
 4. Bony upominkowe wydawane są w formie vouchera zapakowanego w kopertę.
 5. Bony imienne mogą być przeniesione na inną osobę.
 6. Bony nie podlegają wymianie na gotówkę. Nie ma również możliwości wydawania reszty w gotówce z bonów, które opiewają na kwotę wyższą niż wartość wykupionej oferty.
 7. Zgodnie z życzeniem posiadacz bonu może dopłacić do oferty, jeżeli jej wartość przekracza wartość bonu.
 8. Bon należy okazać w biurze w momencie jego realizacji.